Nirider Рамна Гора, ПРЕДВОДЕНА Парчиња Жолта со Жици се Подигнат 2 Олово, 2 ПАРЧИЊА 50W 5 Инчен LED Светла за Магла Килибар LED Светло Барови Флеш LED Возење Светла Точка Работа

Nirider Рамна Гора, ПРЕДВОДЕНА Парчиња Жолта со Жици се Подигнат 2 Олово, 2 ПАРЧИЊА 50W 5 Инчен LED Светла

DEN 1073.52

Достапност

Брзо e-mail одговори во рок од 24 часа и добар по-продажбата на услугата.БОРБА против сите ВРЕМЕНСКИ услови - 3000 K килибар светла за магла беа развиена специјално за дожд, дожд, прав, снег, лапавица и други ниско-видливост услови.ДОАЃААТ СО КУТИЈА - 2 парчиња флеш планината LED светла, хартија модел, 14.Овие светла носат 50,000+ час животниот век и се буквално вибрации доказ со трајни леќа.Вклучени хартија модел ќе ви помогне за сечење и дупчење. 50 W/пар со 5,000 lumens.Совршен за оние кои бараат да додадете малку повеќе светлина видливоста на нивниот пат.Жолти LED светла нуди супериорни перформанси во неповолни услови на осветлување благодарение на уникатни атрибути на човековото око кои го прават тоа полесно да се процесот на светло во жолта.Многу лесно да се инсталира.7 ft 2 олово жици темперамент, on/off рокер прекинувач, plug-in стил 40 A реле, ATO стил 30 A осигурач, машки и женски целосно изолирани конектори.Прекумерно heatsink одржување на ефикасен топлина дисипација, алуминиум легура фрлија домување за исклучителна трајност и заштита од ' рѓа.Ова, пак, го намалува отсјај, го подобрува дефиниција, и го подобрува контрастот.ЗРАК ШЕМА - Нашата нова флеш планината LED парчиња работи 10 одлични 5 W КРИ XTE Led диоди со нашите енормно успешна 5 D влакна, дозволувајќи им на 30° МЕСТО светло со ефикасни директни и периферни светлина да бидат поставени пред вас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа