BROTECT. AirGlass Стакло Екран Заштитник за Canon EOS C300 Mark III, Екстра-Тешко, Ултра-Светлина, Екранот Стража

BROTECT. AirGlass Стакло Екран Заштитник за Canon EOS C300 Mark III, Екстра-Тешко, Ултра-Светлина, Екранот

DEN 542.40

Достапност

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.ексклузивно екран заштитник технологија - Air Glass.потенки и полесни од сите и обично стакло заштитници на пазарот.многу јасно и остар поглед на сите екран содржина.уникатен допир на екранот чувствителност.BROTECT Air Glass Премиум Стакло Екран Заштитник, Екстра-Тешко и Ултра-Светлина.Овој Екран Заштитник содржи нови и ексклузивни технологија - Air Glass - во екран заштита.Тој нуди екстра силна анти-нула цврстина на стакло, но тоа е 2x потенки и 2x полесни од сите други стаклени заштитници на пазарот.Крајната револуција во стаклениот екран заштита : Air Glass, исклучиво понудени од страна на BROTECT!Нејзините Ултра-Лесни својства и Висока Транспарентност-осигурете се дека имате чист и остар поглед на сите екран содржина, додека обезбедување на единствен екран на допир чувствителност.На BROTECT Air Glass Премиум Стакло Екран Заштитник има дополнителни Анти-Отпечатоци слој кој спречува нечистотијата и отпечатоци smudges и гарантира дека тие можат да бидат лесно отстранети.На леплив слој гарантира дека Екран Заштитник глајд модели без проблеми на вашиот уред за балон-бесплатна и лесна инсталација.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа