Froiny Силикони Крилести Eyeliner Печат,4 Парчиња Мрзливи Сенката За Очи Апликатори Силикони Крилести Eyeliner Сенки Печат Браздата Шминка Матрицата

Froiny Силикони Крилести Eyeliner Печат,4 Парчиња Мрзливи Сенката За Очи Апликатори Силикони Крилести Eyeliner

DEN 640.80

Достапност

Удобен & Практична настава : Употреба со вашиот eyeliner или омилени перница или течни лагер.Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба.Вода за дизајн, се тоа со вашето патување.Лесен за Користење : се Применува течни лагер на алатка Лесно, печат на аголот од окото, тоа ќе создаде многу убава и криви eyeline.Материјал : Изработени од еко-пријателски силикони, меки и удобни за допир.Латекс слободни, перат, еднократно.Материјал : Silicone Color : Pink Size : Една Големина Пакет Вклучуваат : 4 PCS (2 Пара) Eyeliner Stamp Note : ве Молиме овозможи некои грешки поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа