Андроид 10.0 Систем 8.8 инчен IPS Екран на Допир 8 основни 4GB RAM меморија 64GB ROMGPS Navigator со iDrive Систем за BMW Серија 3 5 Серија E90 E60 КИЦ

Андроид 10.0 Систем 8.8 инчен IPS Екран на Допир 8 основни 4GB RAM меморија 64GB ROMGPS Navigator со iDrive

DEN 11976.00

Достапност

Ако нема ПОМОШЕН ВО пристаништето во вашиот автомобил, ве молиме да ги купите FM предавателот одделно, или тоа ќе биде без звук по инсталацијата.Поддршка на задните приказ на камерата и тоа автоматски ќе се префрлат да се јават на чекање кога ќе се стави на автомобил назад.Qualcomm Octa-Core процесор t работа во САД и Канада иако постои SIM слот внатрешноста на единицата.Ве молиме бидете сигурни дека постои ПОМОШЕН ВО пристаништето во вашиот автомобил.Лесно да се префрлите песни,канали и да се приспособат volumeto ви обезбеди безбеден и повеќе пријатно патување.вграден GPS и можете да го користите онлајн мапи на стерео како што се google map, waze.Поддршка оригинални автомобил информации за дисплејот.Чувајте ги вашите омилени - го Задржува i Drive системот за контрола, одржување на дофат на целиот спектар на функции и навигација (i Drive поддржува оригинални и Android систем).Возилото е оригинални функции како CD/DVD, радио, BT, SWC, Задна камера ќе биде задржана.На брзина, гориво ниво, притисок на маслото и безбедност предупредување се сега на табла во темата можете да изберете.Карактеристики : .Применливи Модели & Години.8 инчен IPS екран на допир со 178 степен визуелниот опсег може да ви донесе висок квалитет на слика и видео искуство.Qualcomm 8 основни 4 GB RAM меморија+64 GB ROM Андроид 10.Вграден-во Bluetooh, поддршка за bluetooth музика и рацете бесплатен повик.За BMW Серија 3 E90 (2005, 2006, 2007, 2008) CCCFor BMW 5 Серијата E60 (2005, 2006, 2007, 2008) CCC.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Компатибилен со оригинални автомобил Idrive knob.За BMW Серија 3 E90 (2005, 2006, 2007, 2008) CCC.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�