33ft од Нерѓосувачки Челик, Месинг Фигаро Топката Синџири Наоди Одговара за Накит Одлуки &DIY (SC-1022-А)

33ft од Нерѓосувачки Челик, Месинг Фигаро Топката Синџири Наоди Одговара за Накит Одлуки &DIY (SC-1022-А)

DEN 287.76

Достапност

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Доведе&никел слободни.Големина : Прибл.должина : 10 M(33feet) ширина : 2,5 mm дебелина : 2mm тежина : 141g.Тип : Накит додатоци.Поради различни начини на мерење на, големина може да има мала разлика.Пакет : Само синџир .Не заврши накит што значи нема затворач, синџир само.Не може да носат директно.Совршен наоди за различни накит одлуки.Секој наоди има свој уникатен дизајн и стил и темата, па оттука и накит направени со нив се уникатни и претставуваат свој начин.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�