Osophter за LG V60 ThinQ Случај, LG V60 Случај Јасно Транспарентен Засилен Аглите TPU Шок-Апсорпција Флексибилен Мобилен Телефон Покритие за LG V60 ThinQ(Виолетова-Сина)

Osophter за LG V60 ThinQ Случај, LG V60 Случај Јасно Транспарентен Засилен Аглите TPU Шок-Апсорпција Флексибилен

DEN 191.52

Достапност

Важно : Compatiable со LG V60 Thin Q[ве Молиме НЕ За LG V50 Thin Q/LG V50 S Thin Q ].Лесен и тенок дизајн,Направен од шок апсорпција, shatterproof премиум TPU и Поликарбонат материјал.Добра заштита, особено со проширена браници заедно агли,на засилен агли и да се зголеми на рабовите се избегне екран од фрејмови.Достапен во 2 различни бои,Јасно , Чад Сива(pleaese колку всушност е случај можеби изгледа малку differenct wiht фотографија,тоа зависи од светлина и differenct екранот се покажува).Пакување вклучуваат 1 сет случај, 100% нов бренд(Не вклучуваат екран заштитник).TPU случај е направен од Мек Гел Флексибилни TPU гел материјал, супер тенок, лесен, дополнителна контрола, мека удобно рака го допира чувствуваат, Особено дизајн ,Обезбедува одлична заштита за вашиот телефон, се спречува тоа од несреќа капки, гребнатини од остри предмети, прашина & нечистотија.Тоа е добар случај за вашата секојдневна употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика