KE-040-HK Дамаск нож рачно изработени 13.5 Бафало Рог се Справи со Лов Tracker

KE-040-HK Дамаск нож рачно изработени 13.5 Бафало Рог се Справи со Лов Tracker

DEN 4680.00

Достапност

Рака Stitched Кожа Обвивка.Корисна за Лов, Кампување и на Отворено Men Size : 13" inches Color : Црна.БРЕНД NEWDamascus нож Сопствен рачно изработени 13.25 INCHESBLADE ДЕБЕЛИНА = 0 МЕРАЧ = 8 MMCUSTOM ДАМАСК ЧЕЛИК ЛОВ TRACKER KNIFE100% ПОЛН ТАНГ DAMASCUSPURE БИВОЛ РОГ HANDLEAs може да се види на Сечилото е Дамаск Челик со Убава Пресврт Шема Дамаск.25 ИНЧИ СЕЧИЛОТО ДЕБЕЛИНА = 0 МЕРАЧ = 8ММ ОБИЧАЈ ДАМАСК ЧЕЛИК ЛОВ TRACKER НОЖ 100% ЦЕЛОСНА ТАНГ ДАМАСК ЧИСТА БИВОЛ РОГ се СПРАВИ.00 ИНЧИ се СПРАВИ со ТАНГ ДОЛЖИНА = 05.50 INCHESBLADE ДОЛЖИНА = 08.5"инчен Бивол Рог се Справи со Лов Tracker нож МЕРЕЊА вкупна ДОЛЖИНА = 13.Цврстина на Сечилото е HRC 57-59 .50 ИНЧИ НОЖ ДОЛЖИНА = 08.Ќе добиете истиот нож како што е прикажано во picture Features : Целосна Tang All Purpose Quick Penetration Long Lasting Easy да Carry Sheath Included Comfortable Grip Sharp Edge Durable This го прави голем празник подароци, Божиќ Сегашноста, Денот на Таткото, изненадување за вашиот сопруг/сопруга.Дамаск Челик има висок квалитет на содржината да даде одличен работ и остри сечење способност .KE-040-HK Дамаск нож рачно изработени 13.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа