KeyCover - Ултра Тенка Тастатура Покрие Компатибилен со 13.3 Dell XPS 13 7390 Екран на Допир 2-во-1 Лаптоп, Само за 2-во-1 Верзија - Сина

KeyCover - Ултра Тенка Тастатура Покрие Компатибилен со 13.3 Dell XPS 13 7390 Екран на Допир 2-во-1 Лаптоп,

DEN 141.12

Достапност

Проверете ДАЛИ вашиот Dell Лаптоп Модел.Ако не оној наведени тука, ве молиме да нè контактирате за точната листа.Тоа е само Компатибилни со : - 13.4" Dell XPS 13 7390 Екран на Допир 2-во-1 Лаптоп, Само за 2-во-1 Верзија.Детално ја пониски копче висина дизајн за да ви даде подобро тип чувство, особено по долго време на пишување.Направени од страна на екстра тенка силиконска кожа, го направи полесно за пишување.Тастатура симболи се јасно означен на тастатурата капак.Мие, трајни, да се спречи тастатурата од кафе, вода, прашина, нормално абење штета.Задржи вашата тастатура чиста и нова!.Ве молиме проверете ја вашата изглед на тастатура и модели внимателно со примерок на производот слики за да се избегне купување на некомпатибилни тастатура маска!.Ние сме посветени на обезбедување добар квалитет и персоналните 13.4" Dell XPS 13 7390 Екран на Допир 2-во-1 Лаптоп тастатура кожата покрие заштитник.Компатибилни Модели : 13.4" Dell XPS 13 7390 Екран на Допир 2-во-1 Лаптоп, Само за 2-во-1 Верзија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа