Ctzrzyt Акрилик Крпа Салфетка Носителот,Јасно Тоалет Хартија Рачни Крпи за Складирање Послужавник за Кујна Или трпезарија,7X7 Инчен

Ctzrzyt Акрилик Крпа Салфетка Носителот,Јасно Тоалет Хартија Рачни Крпи за Складирање Послужавник за Кујна

DEN 736.08

Достапност

ИЗБЕРЕТЕ НАС : Направен од 10 mm дебел високо квалитетен акрилик кој изгледа како стакло, но не се кршливи,Па тоа е побезбеден и посилна од стакло, исто така, лесно за чистење, Освен тоа,тоа нема да oxidizes или rusts со текот на времето како железо,совршен за внатрешна или надворешна употреба.ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА : На салфетка носителот внатрешен дијаметар е 7 * 7 * 2.5 инчи, одговара на стандард 6.5 * 6.5 инчи гостин крпа/вклучена салфети или помали,Држи до 20 гости крпа салфетки.(Совети : ве Молиме потврдете го големината на вашиот салфетки пред да нарачате.).ДИЗАЈН : Постои U-облик на отворањето на страната за лесно да го пристапите една хартиена крпа секој пат дека нема да се плеткаш другите и имајте ги секогаш чист и уреден.ОДЛИЧЕН ДЕКОР : Едноставен, модерен дизајн со кристално јасна транспарентен бои натпревари било оркестарот,што рамен caddy обезбедува стилски простор за складирање за вашата кујна на маса,вклучена,бар,бања или контра врвот.HAOHON Големина на : 17.8*17.8*6.35 cm Color : Clear Material : Acrylic Package Содржина : 1 * салфетка складирање rack Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�