qposdr LED Светла Водоотпорен Светла Подводните Базен Светла за Хартија Фенер Ballon Свадба Партија Оркестарот(1 Set/50Pcs)(黄灯)

qposdr LED Светла Водоотпорен Светла Подводните Базен Светла за Хартија Фенер Ballon Свадба Партија Оркестарот(1

DEN 419.76

Достапност

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.8 oz Пакет се Вклучени : 1 x 50 Pcs/Set ВОДЕШЕ Оркестарот Светла Забелешка : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Квалитет : Овие светла страна се направени од високо квалитетна акрилик кои печати на батеријата и LED сијалица од стануваат се навлажни, на тој начин правејќи го овој светлина комплетно водоотпорен.Овие биле тестирани во големи тела на вода и ќе останат осветлена дури и кога потопен за долг период на време.Карактеристики : Материјал : Пластични Светлина Тип : LED светла Боја : Шарени, Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Бела (изборен) Напојување : 2 парчиња AG3 копчето батерии (вклучени) животниот век : До 72 часа Објект Количина : 50pcs/set Item Големина на : 3.Овие светла посебно ги исполнуваат високи стандарди за безбедност, бидејќи тие се направени за употреба под вода, како и на сува површина.Пакување & Работа : Овие подводни светилки доаѓаат спакувани во пакети од 50.Безбедност : Водоотпорен LED светла подводните се познати за да биде најбезбедно на светлата на пазарот денес, бидејќи тоа е кул на допир.Секоја светлина може лесно да се управува со извртување на нив за вклучување/исклучување.Направени од високо квалитетни материјали, овие светла се водоотпорен и издржливи во употреба.LED светилки се знае да биде навистина долго трае.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа