FUFU Ролери Сенка на Слепи, Транспарентни и Јасни Ролери Кујна Бања Јасно Ролери Ролетни, Водоотпорен ПВЦ Пластика Надворешна Партиции Нијанси за Надворешни Gazebo Кан?

FUFU Ролери Сенка на Слепи, Транспарентни и Јасни Ролери Кујна Бања Јасно Ролери Ролетни, Водоотпорен ПВЦ Пластика

DEN 2001.60

Достапност

【Висока Транспарентен】Тоа е транспарентен и не-porous, dustproof, и windproof, и има добри топлина зачувување ефект.Идеален за било прозорец во вашиот дом како што можете едноставно да ја намали големината ви е потребна.Прилагоди на големината на располагање.●Лесен за инсталација : Со овој ролери сенка. 【100% Задоволство】Тоа трае само околу 9 до 15 работни дена за пратката да биде донесено. 【Како да се Измери】 во Внатрешноста на Планината : Завеса width = ширина на прозорецот -1cm, Завеса height = висина на прозорецот; Надвор Планината : Завеса width=ширина на прозорецот +20cm, Завеса height = висина на прозорецот + 20cm.- Правец на-доказ Сите додатоци за монтирање. Ординации, Аптеки, Заболекари, чекалните, итн.Било какви прашања или прашања, се чувствуваат слободни да контакт. 【 Лесно да се Инсталира】лесно Може да се инсталира и да се пресели, ги Вклучува сите додатоци, и големината е мерена како ширина x висина.● Карактеристики : - Светлината филтрирање ролери сенка совршен за секој прозорец во дом или канцеларија.Ако не можете да најдете прозорец нијанси големина на големината на листата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници.Вие сте во можност да уживате во тремот, пергола или други активности на отворен простор во текот на денот.Ве молиме да се измери големината на вашиот прозорец во сантиметри.


Параметрите на стоката

- Rainproof Curtains (gazebo blinds) :
- Type:
Waterproof Curtains
- Material:
Resin PVC
- Weight:
1000gsm
- Installation method:
punch installation
- Uses:
rainproof, windproof, dustproof
- Size:
Width×Height, support customization
- Quantity:
1
●The package includes:
Partition Divider Screen Curtains x1; :
All mounting accessories. :
●Easy to install:
With this roller shade. You are able to enjoy your porch, pergola or other outdoor space throughout the day. Customized size available. Any concerns or questions, feel free to contact us.

Подобро ви се допаѓа