Кристалните Чаши Виски и Виски Камења во Собата , 8 Гранит Застрашувачки Виски Карпи, 2 Чаши и 2 Пијат Coasters со Дрвена Кутија, Одличен Подарок за Денот на Таткото, Татко

Кристалните Чаши Виски и Виски Камења во Собата , 8 Гранит Застрашувачки Виски Карпи, 2 Чаши и 2 Пијат Coasters

DEN 839.76

Достапност

Персоналните виски чаша искра најубаво во светлина и додадете атмосфера во вашата партија, направи што повеќе да уживаат во пријатен за пиење.Тие се поголеми доволно да се одржи во својата рака и на тој начин се одржи 2.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИИ - 100% гаранција за парите назад или замена поради дефекти во Amerigo виски камења и очила за подарок сет.Контактирајте не и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа ПОБРЗО.Цел денес.ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ : Дебела страна и солидна база, Тие имаат убав тежина и практично трајни, машина за миење садови безбедно.ОБНОВЛИВИ FREEZABLE ЗАСТРАШУВАЧКИ КАМЕЊА : Ние додаден 8 виски камења за нашите виски подарок собата за да им помогне го задржи бурбон, виски, виски или коктели само правото температура без наводнување надолу вкусови за почиста, природен вкус и квалитет.5 инчен мраз сфера многу подобро.ЛУКСУЗНА ВИСКИ ОЧИЛА СЕТ : Овој убав виски чаша поставување ви помага да уживаат виски, бурбон, магарешки, и други парична казна liquors со вистинска елеганција и класа.НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК : Ова виски очила сет е идеален подарок за денот на таткото, свадба, Годишнина, Роденден на Божиќ и, Не пропуштајте можност да ги задоволи оние што сакаат.Се надеваме дека ќе се открие и да уживате фасцинација од виски, или ЛЕЛЕ вашиот пијалок љубовник тато/маж/дедо/најдобри човек/машки пријатели од овој ексклузивен застрашувачки камења и очила за подарок.Кристалните Чаши Виски и Виски Камења во Собата , 8 Гранит Застрашувачки Виски Карпи, 2 Чаши и 2 Пијат Coasters со Дрвена Кутија, Одличен Подарок за Денот на Таткото, Татко ми е Роденден или Виски и Љубители на Човекот Виски Камења и Виски Чаша Подарок Заградени Поставите Биде подарок-давање херој!Совршен подарок за секоја тато, или виски љубовници или дека посебен човек во вашиот живот!Не чека за денот на таткото да се добие тато совршен подарок!Пакет : 2* Виски Очила 2* Стакло Coasters 8* Виски Камења 1* Ice Cube Клип 1* Дрвена Кутија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа