Лаптоп Торба, Тропски Цвеќиња од Флорални Компјутер Лаптоп Торба Водоотпорен Лаптоп Ракав Случај 16 Инчен Лаптоп Satchel Briefcase Носи Торба за Мажи Жени Бизнис Патување К

Лаптоп Торба, Тропски Цвеќиња од Флорални Компјутер Лаптоп Торба Водоотпорен Лаптоп Ракав Случај 16 Инчен Лаптоп

DEN 839.76

Достапност

Тоа исто така може да се дава на вашето семејството и пријателите како Божиќ подарок, ноќта на Вештерките подарок, подарок за денот на Благодарноста, Роденденски подарок. 1 независни поместена компјутер оддел, и мулти-оддел се лизга џебови, кои може да се сместат мали нешта, како што лаптоп, датотеки, глувчето, адаптер, мобилни хард диск, и кабел за податоци.Компјутерот торба има главната патент оддел, кој се состои од два дела.8 во рака должина 31.9 инчен ipad.Совршен за работа, студирам, назад на училиште, патување, канцеларија, бизнис и повеќе.Двојно патент дизајн, лесно да се работи и може да се користи за долго време.Кожа рачка нема да боли раката додека на патот.ПРЕНОСНИ : Таблета торба е лесно да се носат, може да се користи не само како една рачна ташна, но, исто така, satchel кеси.5 x 30 cm Strap Должина : 31.MATERIAL100% Polyester SIZE15.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Просторен лаптоп гласник торба има доволно простор за чување на предмети што треба.Од друга страна, постојат мулти-слој за складирање џебови, која може да се одржи на глувчето, адаптер, мобилни хард диск, и кабел за податоци.Тоа може да се одржи 16 инчен лаптоп, како и 15 инчен, 14 инчен Macbook, 12.ИЗМИЈТЕ METHODHand измијте се препорачува за лаптоп случај 15.На рамо, рака е монтажни рамо, рака со не се лизга рамо влошки за да се намали рамо притисок.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние бидете сигурни дека ние мора да ви понуди висок квалитет на производите.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.Постои лизга џеб на предната страна на лаптоп компјутер случај, кој може да се залепи за куфер за слободни вашите раце.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа