Премиум Дрвени Види Mens Дрво Види

Премиум Дрвени Види Mens Дрво Види

DEN 2383.20

Достапност

Комбинација на Ambila и Абонос дрво, за да се долготрајни.Без батерија трошоци, бидејќи само ликвидација движење технологијата е достапна.Дизајниран во црна и кафеава комбинација на бои, совршени за дневна употреба.За да се види внатрешна механички брзини е извонреден функција.Двојно пати затворач совршено ќе одговара на дрвени бенд.Да, тоа е точно, имаме уште една импресивна Премиум Дрвени Види За Мажи.Види љубовници секогаш сакаат нешто на кое тие можат да се потпрат за долго време.Па обидете се Ambila Абонос Види сега, бидејќи станува вреди да се обидува за вас.Авто-ликвидација движење технологија не ќе ви овозможи да се трошат повеќе пари за купување на батерии.Нејзините направени во црна и кафеава комбо од Ambala Абонос Дрво.Транспарентна телото го прави јасно да се види внатрешната механички брзини, ова е една од своите препознатливи карактеристики.Двојно пати затворач опремени врз бенд на овој дрвени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа