ЕРТ ГРУПА Дизни Toy Story TPU Случај за Samsung Галакси S20 Плус, Галакси S11, Течни Силиконска Маска, Флексибилни и Тенок, Заштитна за Екран, Shockproof и Анти-Нула Телефон Случај

ЕРТ ГРУПА Дизни Toy Story TPU Случај за Samsung Галакси S20 Плус, Галакси S11, Течни Силиконска Маска, Флексибилни

DEN 553.20

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.included_components;Мобилен телефон случај.Телефон случај со оригинален и лиценциран Дизни Toy Story печати беше изработен од специјален TPU материјал.Издржливи TPU силиконски слој обезбедува анти-се лизга на зафат се чувствува и мека на допир.Случај Прецизни cutouts за телефонот покрие овозможи лесен пристап до сите порти, камера, звучници и mics.Висок-квалитет и high-definition дигитални слики совршено го претставува ликови.Случајот го покрива целото телефон, вклучувајќи ги и сите копчиња.Го штити телефонот од удари и гребнатини.Производ е лиценциран за трговска марка, што го прави отпечатоци 100% оригинални.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа