Колумбија mens Крв и Црева III Долг Ракав Ткаени Кошула

Колумбија mens Крв и Црева III Долг Ракав Ткаени Кошула

DEN 575.52

Достапност

Пати-во текот јака.Достапни во продолжен големината.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ : модерна класичен одговара направи овие риболов панталони главен денови надвор од водата.Колумбија ја нуди оваа мажите долг ракав кошула во повеќе бои и големини.За разлика од повеќето ткаенини дека апсорбира влага, Omni-Shield repels влага и суши брзо—избегнување на дамки и чување ќе се чисти.Редовно Се Вклопуваат.OMNI-ШТИТ : Оди напред, обидете се и да се валкани.Две риболов оптимизиран велкро затворање градите џебови, намамат циклуси и прачка носителот, совршен за сите ваши angling опрема.Тесните ткаат конструкција со УВ абсорбента предиво блокира целиот спектар на штетните УВ зраци.Оди напред, се обиде и да се валкани.На Колумбија Мажите PFG Крв и Црева III Долг Ракав Маица носи класичен, workwear стил на вашата риболов за полнење.Копче-up фуста.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа