Затворен Homecare Мобилниот Тоалет, со Цврста Внатрешна Barre и Против Пролизгување Лента, Лесни Commode Стол, Најдобриот Подарок за Бремени Жени//129

Затворен Homecare Мобилниот Тоалет, со Цврста Внатрешна Barre и Против Пролизгување Лента, Лесни Commode Стол,

DEN 18836.88

Достапност

Добредојдовте на удобно кабината!Име на производ : Преносни commode стол / мобилни toilet Product материјал : ПП заштита на животната средина materials Applicable луѓе : Бремени жени, стари лица, хендикепирани, неповолно нозе, итн. 【Добра Услуга】Нашите производи се фабрички директна продажба, обезбедување на квалитет, во продавницата се обрнува големо внимание на клиентите искуство, ние ќе ги реши сите проблеми на време, ве молиме контактирајте со нас во времето. 【Мобилниот Тоалет】целата е направена од еколошки PP материјал. Тоалет покрие Карактеристики : - Внатрешна барел дизајн, лесен за употреба - пренослив дизајн во внатрешноста на цевката, лесно за чување измет, се справи со дизајн, лесно да се носат, лесен за чистење на медиокритет; - Проширена внатрешна барел дизајн - издолжени внатрешна барел дизајн, не ќе може да прскање вода, мир на умот и удобност;- Двојно запечатување, изолација мирис за внатрешна барел запечатување покриваат телото тоалет покрие, мирис не е изложена, воздухот е новак;- Лесно да се чисти, добро запечатување, добра deodorizing ефект;- Погодни за употреба дома, кампување, планинарење, риболов, туризам, каравани, пловењето, итн;Мерки на претпазливост : големината се мери со рака и може да има некоја грешка од 1-3 см.Тепам и да се проширам на lumbar перница, удобно и дише, побезбедно, подобра поддршка, и да се чувствувате поудобно. Внатрешниот барел 3. 【Предност】 Мазна површина, лесен за чистење на дамки, добра запечатување, добра deodorizing ефект, стабилна и да се увери, ние само го користите остатокот увери за семејството.Примени во рок од 15-30 дена по купувањето. Тоалет тело 2.3 inch Bearing капацитет : 200kg / 440lb Package се Вклучени : 1.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа