Igus RJUM-23-16 DryLin Р Ниска Царинење Само-Усогласување на Линеарна Стапка, 16 mm ID

Igus RJUM-23-16 DryLin Р Ниска Царинење Само-Усогласување на Линеарна Стапка, 16 mm ID

DEN 1195.20

Достапност

Затворена алуминиум адаптер со намален надворешниот дијаметар.Сферични областа на надворешниот дијаметар за автоматско усогласување на надомест на штета.O-прстени за еластичен распоред на седење.Димензии на друг начин еквивалентен на стандард за оборотните топката лежишта.Се препорачува домување понесе H7. Dry Lin Р линеарна обичен лежишта, направени од цврсти полимери, се dimensionally еквивалентен стандард топката лежишта.Тие се направени целосно од носат отпорни iglide материјали нуди технички предности, како и јасна цена предност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа