JT Berlin Tegel Кожа Книга-Стил Случај за Apple iPhone [Вистинска Кожа | рачно изработени | Стојат Функција, Картичка Слотови, Магнет Затворање]

JT Berlin Tegel Кожа Книга-Стил Случај за Apple iPhone [Вистинска Кожа | рачно изработени | Стојат Функција,

DEN 750.48

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Ексклузивно Clip On Cover направени од стабилна тешко школка која е покриена со најдобрите вистинска кожа.Меки кадифени поставата на внатрешноста штити грбот на вашиот паметен телефон.На маска го штити вашиот паметен телефон против испакнатини, гребнатини и прашина.Овој случај се вклопува како втора кожа и додава речиси секој дебелина на вашиот паметен телефон.Непречено назад дава случај, дури и повеќе елегантен изглед.JT Berlin Tegel Кожа Книга-Стил Случај за Apple i Phone [Вистинска Кожа рачно изработени Стојат Функција, Картичка слотови, Магнет Затворање].


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа