VVBBS JLX Буба Копче Кутија Креативна Личност Ретро Стил Леано Железо за Чување на Резервоар Животински Орнаменти Дома Декорација за Чување на Резервоар T-Shirt

VVBBS JLX Буба Копче Кутија Креативна Личност Ретро Стил Леано Железо за Чување на Резервоар Животински Орнаменти

DEN 1322.40

Достапност

❤Материјалот е леано железо, гроздобер изработка. ❤Големина : 14*14*6cm. ❤Широк спектар на апликации, може да се користи за домашна декорација, деловни подароци, збирки, итн. ❤Ретро леано железо процес, јасно текстура, таписерии изработка, силни и издржливи. ❤24-часовна онлајн одговор, да ви даде подобра услуга. ❤Материјал : Леано железо, ретро и издржливи.❤Големина : 14*14*6cm.❤Железо уметнички елементи, популарните ретро стил.❤Опсегот на употреба : Погоден за сите прилики и колекционерски предмети, деловни подароци, роденденски подароци, дома декорација, итн.❤Количина : 1.❤Совети : може да се 1-3мм грешки поради различни мерни методи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа