Nestl - Твин Кревети во Собата со Утешителот - Близнак Утешителот Сет за Момчиња; Девојки Утешителот Поставите Twin – Двокреветна Прекривки Покрие Set - Бела Утешителот Set

Nestl - Твин Кревети во Собата со Утешителот - Близнак Утешителот Сет за Момчиња; Девојки Утешителот Поставите

DEN 959.76

Достапност

Утешителот : 100% Микрофибер Со Полиестер Влакна Пополнување, Прекривки Ги Покрие : 100% Микрофибер.ЛЕСНО CARE & ЧИСТЕЊЕ : Машина мие со ладна вода и ја собори сува на ниско ниво.Исчезнат, дамка, се смалуваат и навремено отпорни.Нашите листови се навремено слободни без пеглање е потребно. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на ASSUARANCE : Добредојдовте на Nestl Постелнина семејство!Секоја набавка вклучува 100% money-back.Нашите #1 целта е да ви обезбеди сигурен услуги на клиентите и ние сме само среќни ако нашите клиенти се среќни!Продавница со доверба, бидејќи без разлика што, ние го добивме ви покриени!.Nestl Постелнина Утешителот и Прекривки во Собата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа