PAEUREU 10-Порта Брзо Мулти-Портен USB Полнач за 10A Андроид Мобилен Телефон, Таблет Smart Приклучок за Брзо Полнење Plug Porous 2.4 A (Американски Приклучок)

PAEUREU 10-Порта Брзо Мулти-Портен USB Полнач за 10A Андроид Мобилен Телефон, Таблет Smart Приклучок за Брзо

DEN 1737.60

Достапност

8 A-1 A мобилни телефони или 16-18 2 A мобилни телефони 4.На чист бакар core пренос минимизира тековната загуба за време на полнењето.Соодветни уреди : паметни телефони, таблети, компјутери, bluetooth звучници, мобилни моќ, DV, автомобил, bluetooth hands-free, дигитални камери, MP4 итн.Висок квалитет на приклучоци : приклучоците на овој производ се направени од алуминиумски материјали со добра спроводливост и се безбедни и да се гарантира.40 порти може да се вози 40-36 0.5*6*32cm Пакување : блистер + боја картичка Тежина : 200g Влезен напон глобална напојување за AC100-240 должина на Кабел : 1m (уредувачки) Излезниот напон : 5 V Жица материјал : висок квалитет на чист бакар, огноотпорни ABS+PC Потсетник : полначот е интелигентно shunted.Шант USB интерфејс : Според различни тековната излез спецификации, ефикасно шант уредот за полнење да се појави целокупната излез 10 A брзо полнење интерфејс. 5 полначот има само-заштита од преоптоварување и автоматски ќе престане да работи ако тоа е во полно оптоварување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�