Godox S2 Speedlite S-Тип Заграда, Speedlight Bowens Планината Компатибилен со Godox Блиц, V1 AD200Pro AD400Pro AD200 V860II TT685 TT600 TT350, Прецизни Навалите Контрола, Чадор Планината Слот

Godox S2 Speedlite S-Тип Заграда, Speedlight Bowens Планината Компатибилен со Godox Блиц, V1 AD200Pro AD400Pro

DEN 600.00

Достапност

КомпатибилностS2 Speedlite заградата компатибилен со Godox брзина на светлината, вклучувајќи : V1 AD200 Pro AD200 AD400 Pro V860 II Серија TT685 Серија TT600 Серија TT350 Серија, итн Компатибилни.Bowens S-Тип на ПланинатаGodox Bowens планината, лесно да се биде спроведен со Сите Bowens Планината студио осветлување додатоци, softbox, изменувачи, чадор reflectors, snoot и повеќе.Вредноста Godox Флеш пиштол носителот на протезата со отстранлив заптивка,за тркалезна глава flashgun &плоштад главата flashgun,планината speedlite вертикално или хоризонтално.прилагодлива рачка токму контрола навалите агол.Преносни Godox S2 speedlite заградата надградена верзија од Godox S1 speedlite заграда, со поголема компатибилност и повеќе компактен дизајн, капакот тоа, лесно може да се стави во џебот.Практичен Дизајн Godox Флеш пиштол заграда,Фирма менгеме помеѓу 2 парчиња од мека пластика, без притисок, ниту метал нула до вашиот speedlite, со дупка специјално дизајни за одржување чадор рефлектор.Бренд : Godox.Модел : S2. Материјал : Издржлива пластика.Боја : Црна.Инсталирање на Планината : Bowens планината.Големина на : 18 * 15.2 * 9.2 cm / 7.1 * 6 * 3.6 инч.Тежина : 560g / 19.8 оз.Компатибилен со Godox.За V1/TT685/TT350/V860 II/AD200/AD200 PRO/AD360/AD400 PRO,AD300 Pro.Godox ML60. Компатибилен со Bowens планината додатоци.За Softbox, убавина јадење, изменувачи, чадор reflectors, snoot и повеќе.Компатибилен со други бренд блиц на камерата.За YONGNUNG, на Canon, Nikon,Sony Fuji и повеќе.Не секој флеш одговара тоа, ве молиме обратете се до Godox флеш големина или консултирајте се со нас пред да купите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа