ХЕМИЈА НАУКА INC 129.203.05 Волуметриски Колба со Еден Дипломирањето Марк Класа, Широко Устата, Капацитет од 100 mL, Pp Затка Големина # 16

ХЕМИЈА НАУКА INC 129.203.05 Волуметриски Колба со Еден Дипломирањето Марк Класа, Широко Устата, Капацитет од

DEN 904.32

Достапност

Пакет Тежина : 0.7 lbs.Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Индија.Широк устата дизајн овозможува мешање, pipette пристап, земање мостри и за пополнување.Единствена рамна дното внатрешни работи дозволи употреба на стандарден промешајте бар.Дипломирањето линија на вратот е остар со постојан големи обоени енкрипција за лесни за читање.Колби се калибрира 'Да Содржат'.Се снабдува со затворени дното PP затка да се вклопи во земјата вратот., TLG 129.203.05 Волуметриски Колба Со Еден Дипломирањето Марк Класа, Широко Устата, Капацитет 100m L, PP Затка големина # 16 Широк устата дизајн овозможува мешање, pipette пристап, земање мостри и за пополнување.Единствена рамна дното внатрешни работи дозволи употреба на стандарден промешајте бар.Дипломирањето линија на вратот е остар со постојан големи обоени енкрипција за лесни за читање.Колби се калибрира Да се Содржат во Класа tolerances, според ASTM E288 спецификации.Се снабдува со затворени дното PP затка да се вклопи во земјата вратот.Пакет Тежина : 0.7 lbs.Тип на производ : Лабораторија Supply Package Количина : 1 Country На Потекло : Индија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа