Tennsco БУ-482472WA-DGY Масовно Складирање Багажник, Жица Платформа, Гуја Единици, 2 Засилувања, 4150 Lbs Капацитет, 48 Ширина, 24 Должина, 72 Висина, Сив Гулаб

Tennsco БУ-482472WA-DGY Масовно Складирање Багажник, Жица Платформа, Гуја Единици, 2 Засилувања, 4150 Lbs Капацитет,

DEN 479.76

Достапност

Жица Платформа.Гуја Единици. 2 Засилувања. 4150 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Складирање Полици се идеално решение за големите и тешки производи.Греди брзо се поврзете на uprights со посебни заострените прст конектори и палубата поддржува дека пушти во зрак слотови за да се создаде силна и билатерален рамка.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа