Dell Прецизност 7710 UHD Бизнис работна Станица PC (Intel Quad Core i7-6820HQ, 64GB Ram меморија, 1TB HDD + 1TB SSD, WIFI, Камера) Nvidia Quadro M3000M, 4GB GDDR5 (Продолжува)

Dell Прецизност 7710 UHD Бизнис работна Станица PC (Intel Quad Core i7-6820HQ, 64GB Ram меморија, 1TB HDD +

DEN 3095.52

Достапност

Intel Xeon E3 1535 M v5 2.9 GHz. 8 GB 2133 MHz DDR4. 500 GB SATA HD.NVIDIA Quadro M5000 M 8 GB GDDR5. ПРОЦЕСОРОТ : Intel Xeon Процесори E3-1535 M v5 (8 M Кеш, 2.90 GHz) RAM меморија : 8 GB (1x8 GB) 2133 Mhz DDR4 Memory Hard Диск : 500 GB SATA Хард Диск (7200 ВРТЕЖИ во минута)Графичка Картичка : NVIDIA Quadro M5000 M со 8 GB GDDR5 Screen : 17.3" Ultra Sharp FHD IPS (1920x1080) Широк Приказ Анти-Отсјај LED-backlit Operating Систем : Windows 10 Професионални 64 Bit Wireless : Intel Dual-Band Безжична-AC 8260 Wi-Fi Безжична Картичка +Безжични Add-ons : Bluetooth 4.2 Батерија : 6-cell (72 Wh) Литиум Јонска батерија со Express Charge Webcam : HD веб-Камера со Microphone Keyboard : Внатрешни Двојна Посочувајќи англиски позадинско осветлување Keyboard Features : Thunderbolt 3 Warranty : Dell Ограничен Хардвер Гаранција Плус Service Pro Support : 7x24 Техничка Поддршка, 3 Years Pro Support : Следниот работен Ден лице место, 3 Години.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа