OtterBox симетрич-ност Серија Случај за iPhone SE (2 генерал - 2020), iPhone 8, iPhone 7 (НЕ Повеќе) Не-Мало Пакување - Теал Мермер

OtterBox симетрич-ност Серија Случај за iPhone SE (2 генерал - 2020), iPhone 8, iPhone 7 (НЕ Повеќе) Не-Мало

DEN 839.28

Достапност

Тенок, елегантен, стилски, џеб-friendly дизајн, со wraparound бои и графика додадете лесна стил.OTTERBOX симетрич-ност СЕРИЈА СЛУЧАЈ ЗА APPLE IPHONE SE (2020), IPHONE 8 & IPHONE 7 симетрич-ност Серија е кулминација на повеќе од една година на проектирање, тестирање и иновации.Но, не дозволувајте својот елегантен едноставност будало - dual-материјал за градба ја прави симетрич-ност Серија еден од slimmest, повеќето заштитна случаи во својата класа.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали) и 100% автентични.Dual-материјал изградба апсорбира шок и withstands капки, плус покрена beveled работ држи вашиот екран осетлив на допир безбедно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа