Дизни Замрзнати Елса Ана Олаф Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода 520ml

Дизни Замрзнати Елса Ана Олаф Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода 520ml

DEN 743.28

Достапност

ИЗРАБОТЕНИ ОД МАТЕРИЈАЛИ СО ДОБАР КВАЛИТЕТ : Направен од 100% храна безбедно 316 од не ' Рѓосувачки Челик, PP и силикони.Материјалите се издржливи и BPA free.Тие нема да биде скршен лесно и повреди на корисникот.ОБЕЗБЕДИ ЗАТВОРАЊЕ : Отворите шише покрие со едноставно притискање на копче.Водата не излегуваат во јавноста или се истури од, колку што шишето е наместен правилно.РАДУВАЈ се СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Прекрасни и внимателен роденден / среќа нерешено / Децата) / Ден Велигден / Благодарноста / Божиќ / Нова Година / годишнината / ви благодариме / размена подарок да изненади вашите деца, вашите пријатели & семејство, или некој се грижи за тебе!Одлично за излети, излети, лесно пешачење, итн.Дизни Замрзнати Елса Ана Нерѓосувачки Челик Изолирани Вода Bottle Volume : 520ml.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа