Туш Завеса Куки Спортот Хокеј на мраз - Смола Чаша од Нерѓосувачки Челик, Сет од 12 Туш Завеса Прстени - Туш Куки за Завеса во 1.45

Туш Завеса Куки Спортот Хокеј на мраз - Смола Чаша од Нерѓосувачки Челик, Сет од 12 Туш Завеса Прстени - Туш

DEN 623.52

Достапност

3 D ефекти : едноставен и елегантен шема, додадете боја на бања.Сет од 12 туш куки : се Продаваат во групи на 12 за стандард туш завеса инсталација.Трајни, не се менува или да се деформира со текот на времето.Нема триење, отворете и затворете вашиот туш завеса лесно.Достапни во различни бои и стилови за да комплимент вашиот украси.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа