Guoxiaxue 1 Инчен Наводнување Venturi Ѓубриво Инјекторите Уред Филтер За Полнење Цевка Опрема За Наводнување

Guoxiaxue 1 Инчен Наводнување Venturi Ѓубриво Инјекторите Уред Филтер За Полнење Цевка Опрема За Наводнување

DEN 2139.84

Достапност

Употребливи во 1" BSP влезот/излезот конекција.Високо ефикасен и компактен диференцијални притисок на вбризгување на уредот.Авто-priming способност : 34-279 L/h.Одлична chemic отпорност на повеќето од хемикалии.Нашите Venturi вода goaded, односно тие се детерминирани од притисокот на главниот цевковод за наводнување.Енергија да се кандидира на овие уреди се намалува вода за наводнување притисок на вода линија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа