XJJZS Професионални Коса Clipper Прилагодливи Електрични Коса Clipper Водоотпорен Бричење Машина за Полнење Тример Ниско ниво на Бучава Берберот

XJJZS Професионални Коса Clipper Прилагодливи Електрични Коса Clipper Водоотпорен Бричење Машина за Полнење

DEN 3560.88

Достапност

Прилагодлива висина на сечење, две граница чешел, вкупно 10 датотека граница на вредноста, тоа може да биде надвор од 4,7,10,16,18,21,24,27,30 mm десет видови на должината, погоден за сите видови Брада и коса.Производот се користи високо-брзина на мотор, да може ефективно да се намали коса.Водоотпорен дизајн, дури и во влажни средини, исто така може да се користи.Рационализација на телото, се справи со не се лизга и удобно.Високо квалитетен челик сечилото, издржлив, безбеден.Тело материјал : ABSProduct Големина : 192 * 45mm Voltage : 110 V-240 V Напојување : rechargeable Plug Тип : ЕУ Plug Waterproof : Yes Charging време : 8 hours Use време : 30 minutes Adjustable висина на сечење, две граница чешел, вкупно 10 датотека граница на вредноста, тоа може да биде надвор од 4,7,10,16,18,21,24,27,30 mm десет видови на должината, погоден за сите видови Брада и коса.Производот се користи високо-брзина на мотор, да може ефективно да се намали коса.Водоотпорен дизајн, дури и во влажни средини, исто така може да се користи.Рационализација на телото, се справи со не се лизга и удобно.Високо квалитетен челик сечилото, издржлив, безбеден.Answer : ___________________________ Note : не притиснете сечење на рабови против кожни тешко, бидејќи ова може да резултира во кожата истрага.Секогаш чувајте го единица, локација, надвор од дофат на деца.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа