Банкари Кутија 00012 Чување на Кутии, Lgl, 850lb Капа., 15-Инчен x24-Инчен x10-Инчен , 12/CT,НИЕ/СЕ

Банкари Кутија 00012 Чување на Кутии, Lgl, 850lb Капа., 15-Инчен x24-Инчен x10-Инчен , 12/CT,НИЕ/СЕ

DEN 1559.76

Достапност

Максимална безбедност кутија со низа & копче затворање чува содржината безбеден, дури и кога кутија е поништена.- Тешки кутии функција двојно крајот, една страна и двојно дно конструкција наменета за редење и чување.Димензии : 10"H x 15"W x 24"D.Тешки кутии функција двојно дното конструкција наменета за редење и чување.Тешки кутии функција двојно дното конструкција наменета за редење и чување.Редење Снага : 850 lbs., Господар Картон : 32.На string-и-копче за затворање помага да се задржи содржината во одвива во текот на собори или случајно се откажат, додека на Fast Fold дизајн го прави брзо и лесно да се соберат.Правен Големина корисна за складирање на договори и правни документи., Господар Картон : 32.- Пакет Големина : 12 Пакет. Засилен пластични рачки направете го тоа лесно да се повлече кутија исклучување shelving.- Редење Снага : 850 кг.- Банкари Кутија за складирање кутии понудат трајни и достапни организација за вашите датотеки и повеќе.Овие Банкари Кутија Слобода тешки-должност правни големина на чување на кутии доаѓаат во пакет од 12, правејќи големи складирање задачи да се управува.Банкари Кутија за складирање кутии понудат трајни и достапни организација за вашите датотеки и повеќе.Се продаваат како 12/Картон.Армирано-пластична рачка, го прави лесно да се повлече кутија исклучување shelving.- Димензии : 10"H x 15"W x 24"Д - Единица Тежина : 2.Продавница датотеки со мир на умот со користење на овој 12-пакет на Банкари Кутија Слобода тешки-должност правно-големина бела/сина чување на кутии.- String & копчето, тешки-должност кутија совршен за поднесување, чување и се движат.- Бела/Сина брановидни складирање кутија со Fast Fold брзо и лесно собранието, е здрав и лесен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа