SXCZZXJ Виси Играчка Нето Качување Скалило Мрежи Ограда Мрежи Заштитна Нето Качување Јаже за Безбедност на Децата Нето Надворешна Декорација Нето Заштита Нето

SXCZZXJ Виси Играчка Нето Качување Скалило Мрежи Ограда Мрежи Заштитна Нето Качување Јаже за Безбедност на

DEN 1137.60

Достапност

деца безбедност нето вовед: ★стариот закон е составена, потрајни, прецизни жици, таписерии изработка, висока температура на печење боење, заштита од сонце, водоотпорен ★Децата качување отворено обука на мрежата, издржливи, можат да го издржат ветер и дожд, па затоа е особено погоден за употреба на отворено ★Цврсто ткиво, јасни линии, давање на јаже повеќе се лизга отпор, издржливост и отпорност на триење ★безбедност на Децата нето употреба за дома декорација, персоналните таванот декорација, скалило заштита, отворено замав, децата забава, итн.Градинка декоративни најлон нето јаже параметри: ★Име на Производ : Безбедноста на Децата Нето ★отворено заштита на детето мрежа материјал : Полиестер ★Заштитна нето Јаже дијаметар : 6mm ★Заштитна нето Мрежа проред : 5cm ★Градинка декоративни најлон нето јаже Боја : погледнете сликата(Multicolor) ★Безбедност нето Применливи сцена : Внатрешна,Надворешна.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. ☆ ПОЛИЕСТЕР KNOTLESS ТКАЕНИ МРЕЖА ДИЗАЈН : мрежа има голем влече сила, деца безбедност нето прави имаат силно влијание отпор. ☆ МУЛТИ-ЦЕЛ БОЈА ДЕЦА безбедносна мрежа што се КОРИСТИ ЗА : балкон скалите заштита, анти-падот, стадион ограда, игралиште за заштита, виси декорација, итн. ☆ Совршен Качување Нето за деца, Нека вашите деца да уживаат во голем отворено!Многу корисни за остварување на децата волја и да го подобрат својот физички квалитет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�