НАЛОЗИТЕ 1 5/16 Ѕид J-Кука во Пакет 25

НАЛОЗИТЕ 1 5/16 Ѕид J-Кука во Пакет 25

DEN 1836.00

Достапност

Дизајниран од високо-квалитет, поцинкуван челик за сила и издржливост.Дизајниран од високо-квалитет, поцинкуван челик за сила и издржливост.Accommodates CAT5e, CAT6, CAT6a, coax влакна, и канал.Рѓа отпорни цинк заврши.Во согласност со минлив исхемичен напад/ОВЖС барања за структурно каблирање системи.Цена-ефикасна алтернатива на скапи кабел послужавник или скала рек пистата системи.НАЛОЗИТЕ за Ѕид & Таванот Планината J-Куки се дизајнирани со цел да обезбеди соодветна поддршка за категорија кабли, оптички влакна кабел, внатрешниот дуктус системи, и други низок напон каблирање барања.J-Куки се достапни во четири различни големини и во две различни типови може да биде прикачена на различни структури.Тие се спакувани во 25-парче пакет, кој е идеален за монтери и изведувачи кои работат на мали до големи проекти.Features Designed од високо-квалитет, поцинкуван челик за сила и издржливост.Accommodates CAT5e, CAT6, CAT6a, coax влакна, и канал.Рѓа отпорни цинк заврши plies со минлив исхемичен напад/ОВЖС барања за структурно каблирање системи.Цена-ефикасна алтернатива на скапи кабел послужавник или скала рек пистата системи.Мазни рабови се обезбеди соодветна поддршка и да ја олесни наведнуваат радиус.Кабли може да се повлече преку брзо и лесно.Кабел сидро поени им овозможи на корисниците да се обезбеди со кабел врски.Спакуван во 25 pc пакет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа