SwitchEasy Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај - Одисеја, Алуминиум Легура Аеро-Tech Случај со Crossbody Lanyard, Прилагодлив Мода Вратот Рака, Воена Одделение за Заштита & Отпорен на

SwitchEasy Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај - Одисеја, Алуминиум Легура Аеро-Tech Случај со Crossbody

DEN 959.76

Достапност

Компатибилност : Само компатибилни со i Phone 12 мини 5.4 инчен (објавен во 2020 година).Моден : Не само lanyard телефон случај, Одисеја серија ќе стане еден од најпознатите модерен додатоци со твоите движат тимови.Три видови на senario ослободат вашите раце во текот на сите видови на активности.Материјал : Направен од високо-одделение елоксирани алуминиумски легури и издржливи TPU да обезбедуваат одлични зафат чувство.Јасно КОМПЈУТЕР назад плоча покажува вашиот i Phone боја и ги штити од дневниот нула.Заштита : Германија DEKDA - 4 метри капка тест сертификат.Кој Аеро-Tech за голем шок-доказ заштита, но лесен.Воскресна браници за камерата & screen дизајн се спречи контакт триење со масата.Прецизност : Прецизни cutouts и одговорно копчиња се овозможи лесен пристап до сите функции.Безжични полнење поддршка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа