Автомобил Игра и Андроид Авто - Фабрика за Радио Интегриран Систем за GMC. Компатибилен со: (2011-2017) GMC Терен (7 Радио)

Автомобил Игра и Андроид Авто - Фабрика за Радио Интегриран Систем за GMC. Компатибилен со: (2011-2017) GMC

DEN 10728.48

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Возила Вклучуваат : (2011-2017) GMC Терен (7" Радио).Супер Полначот built-in за брз паметен телефон полнење додека сте поврзани.Целосна Plug and Play инсталација, Додава Apple Автомобил Игра и Андроид Автоматски Систем за Контрола.Целосна фабрика екранот интерфејсот со допир на контрола каде што е применливо.Повеќе камера влезови.Целосна Аудио Интерфејс.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа