PowerStar Замена На Батеријата. Траен 6-DW-7 12V 9AH UB1270-4 Пакет

PowerStar Замена На Батеријата. Траен 6-DW-7 12V 9AH UB1270-4 Пакет

DEN 695.76

Достапност

(Апсорбира Стакло Мат)на Овој 12 V 9ah Запечатени оловни Батеријата е целосно Maintenence Слободни.4 Пакување од 12 V 9 AH Запечатени оловни Батеријата со T2 Терминали, 5.или 8ah, Надградба на нашите 9ah.56 во (ширина), 3.94 во (должина), 2.Можете да очекувате долго траење на батеријата, до 10 години во плови и назад до апликации.1 lb Used во Различни applications Home Alarms Garage Doors Kids Scooters Uninterruptable Напојување(UPS) електроенергетскиот Систем (EPS)Итни резервната моќност supply Emergency light Railway signal Alarm и безбедност system Electronic апарати и equipment Communication моќ supply DC моќ supply Auto контрола system Electric Scooter Replaces овие и многу повеќе.Напредни AGM Technolgy, 100% ОЕМ Компатибилни, Целосно Запечатени Maintence Слободни, Долг Циклус Живот."Ако тоа не е Power Star, тоа е само една батерија"Power Star нуди, 100% задоволството на Клиентите, 30 ден се Врати Policy Power Star батерии се Напредни AGM Технологија.5-12 Panasonic LCR12 V7.Power Star 12v 9 AH AGM Запечатени оловни Battery Your батеријата може да се 7ah, 7.2 CSB GP1272 Моќ Sonic PS-1270 ECO GS12 V7 AH ППМ PM1270, LA1270 Enduring 6-DW-7 Носорог SLA7-12 GPS GPS7.2-12 Ritar RT1270, RT1280 HGH 6-DFM-7 Универзална Енергија UB1270 Long WP7-12 Yausa NP7-12 MK WP7-12 Yueyang CB7-12 6-DFM-7 Advanced AGM Технологија (Апсорбира Стакло Мат)Запечатена Изведба - Никогаш Нема да излегуваат во јавноста - се Качи во било Postion Maintenence Free Shock, Вибрации Resistant Low Само Discharge High Recoverabilty Low Preasure Venting High Qualiy и Стабилна Performance If тоа не е Power Star, тоа е само една батерија .


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа