FFLJT Керамички Пен Носителот Канцеларија Биро за Складирање Барел Четка Пишувате Кинески Сликарство Складирање Кутија Calligraphy Материјали

FFLJT Керамички Пен Носителот Канцеларија Биро за Складирање Барел Четка Пишувате Кинески Сликарство Складирање

DEN 1327.20

Достапност

Високо-квалитетни материјали : изработени од керамика。.Рачно изработени : рачно изработени, мазни рабови, нема штета да ги прстите。.Слика стил : претставува богат peony скица, секое пенкало е полна со шарм。.Мулти-функција на чување : погоден за чување на канцелариски материјали, како што се моливи, ножици или шминка четки。.Декоративни : неговата површина и оригинален дизајн ќе ги красат вашата workspace。.Име на производ : Пен Носителот Број на производи : 1 Материјал : Керамички Димензии : дијаметар 10cm* висина 15см Погоден за : спална соба, дневна соба, study Use оваа канцелариски материјали desktop manager единица да се исчисти работната површина е Погодна за чување на канцелариски материјали, како што се моливи, ножици или шминка четки answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пен носителот, не се продаде на други.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа