Електрична Четка За Заби Нови Симпатична У Облик На Електрична Четка За Заби Детска Четка За Заби Силикони Услужни Влакната Водоотпорен Електрична Четка За Заби З?

Електрична Четка За Заби Нови Симпатична У Облик На Електрична Четка За Заби Детска Четка За Заби Силикони

DEN 849.12

Достапност

Ако сте во потрага за таква четкичка за заби за деца, дојде и да го погледне. 120 * 70 * 50mm / 4.97 in Package Тежина : Околу.На стоматологија четка за заби вклучува џвакање, белење и sensitivity Exquisite електрични четки за заби се најдобрите подароци за семејството и пријателите.IPX7 водоотпорен, едно копче операција, едноставни за употреба и лесно да се задржи чистење по употребата.3 WBattery Капацитет : 150m Ah Charging Тип на : DC Charging Item Големина : Прибл.Заштита на вашите непца : Ако ја миеш забите тешко, под притисок на сензорот ќе ве потсетам.Затоа, тука доаѓа нашиот автоматско електрична четка за заби. Ве молиме исплакнете до четка главата пред употреба.Спецификација : Тип : Орална Нега Products Color : Сина, Розова (Изборен)Препорачана Возраст : 2-14 Години Old Voltage : 3.


Параметрите на стоката

Type:
Oral Care Products
Color:
Blue, Pink (Optional)
Recommended Age:
2-14 Years Old
Voltage:
3.7V
Power:
0.3W
Battery Capacity:
150mAh
Charging Type:
DC Charging
Item Size:
Approx. 99.7 * 47mm / 3.93 * 1.85in
Package Size:
Approx. 120 * 70 * 50mm / 4.72 * 2.76 * 1.97in
Package Weight:
Approx. 73g / 2.57oz
Package List:
1 * Main Unit :
1 * Toothbrush Head :
1 * Charging Cable :
1 * User Manual :

Подобро ви се допаѓа