PZJ-Таблета Кутија Организатор, Преносни Џеб Таблета Кутија Превозникот Медицина Складирање Кутија, Голем Капацитет со длабоко Замрзнување,D

PZJ-Таблета Кутија Организатор, Преносни Џеб Таблета Кутија Превозникот Медицина Складирање Кутија, Голем Капацитет

DEN 2325.84

Достапност

спецификација : име на Производ : преносни затворени пилула box Material : еколошки wheat Product карактеристики : голем капацитет за замрзнување storage The пакетот вклучува : ★2 *Преносни затворени пилула boxnote : ★Поради различни монитори, сликата може да не одговара на вистинската боја на производот.Ова поле може да се користи за неколку години, ако за тоа е vandalized.ЕДНА МАШИНА СО ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Во прилог на зачувување на апчиња, лекови, витамини и други лекови, исто така, може да зачувувате и да се задржи малите објекти, како што се завртки, обетки, монистра или други дребулии и мали додатоци.Висока температура отпор, dustproof, водоотпорен, влага-доказ, мала тежина, не-токсични, лесен за чистење.Тоа е многу погодна за активности на отворено како на пример лов, риболов, кампување, авантура, отворен lifesaving, итн.Тоа може ефикасно да се спротивстави на влага и оксидација проблеми, и е херметички и водоотпорен.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата★Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm, ви благодариме за вашето разбирање.СОВРШЕН за СКЛАДИРАЊЕ : пилулата кутија има повеќе прегради, и таблети, капсули, риба, масло и витамини може да бидат поставени според големината на таблетите.ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Користиме високо квалитетни водоотпорен материјал, на храна-одделение пластика, 100% BPA-free, за да се осигура вашата безбедност.Тоа има заклучување копче, секој може лесно да се отворени, но, тоа не ќе се отвори автоматски, така што можете да го напушти медицина во кутија.МАЛА ГОЛЕМИНА : тенок и пренослив дизајн, мала меморија, лесно да се носат, може да се стави во џеб или торба.


Параметрите на стоката

Product name:
portable sealed pill box
Material:
environmentally friendly wheat
Product features:
large-capacity compartment storage
The package includes:
★2 *Portable sealed pill box :
★Due to different monitors, the picture may not match the actual color of the product. We guarantee that the style is the same as the picture :
★Because it is manual measurement, please allow an error of 1-3cm, thank you for your understanding. :

Подобро ви се допаѓа