Прото J718B во 18. Сатенски Финиш Прилагодлив Клуч

Прото J718B во 18. Сатенски Финиш Прилагодлив Клуч

DEN 3190.56

Достапност

Сатенски финиш обезбедува отпорност на корозија и се лизга отпорни зафат.Екстра широк вилица капацитет (2.44 во.).Плоштад вилица отворање дава сила и тесни се вклопуваат.Солиден I-зрак стил се справи и засилен стрес области; радиус агол дизајн.Прото J718 B Прото Сатен Прилагодлив Клуч 18-инчен Сатенски финиш обезбедува отпорност на корозија и се лизга отпорни зафат.Екстра широк вилица капацитет.Плоштад вилица отворање дава сила и тесни се вклопуваат.Солиден I-зрак стил се справи и засилен стрес области; радиус агол дизајн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа