Kimberbell Хартиена Трака - 1 Ролна, Големина: 1 x 10 Yds, Шиење & Машина Вез, Лесно Прилог, Нема Леплива Остатоци, Полу-Транспарентно, Солзи со Леснотија, KDTL100

Kimberbell Хартиена Трака - 1 Ролна, Големина: 1 x 10 Yds, Шиење & Машина Вез, Лесно Прилог, Нема Леплива Остатоци,

DEN 214.32

Достапност

Имаме внимателно curated широк избор на quilting и шиење дизајни и ние обезбеди лесно да се следат чекор-по-чекор инструкции, така можете да добиете најмногу од вашиот проекти.Нема да ја напушти леплива остатоци на игла како тоа sews.Може да се користи на долната страна на обрачот, без возен.Солзи од бода лесно.Нашите Kimberbell Хартиена Трака е мора да има за вашиот машина за шиење и везови проекти!Совршен за во-обрачот, машина везови проекти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа