Нова Рамнотежа на Жените NB Essentials Наредени Логото Кратко Sleeve

Нова Рамнотежа на Жените NB Essentials Наредени Логото Кратко Sleeve

DEN 571.20

Достапност

100% Памук.Увезени.Собори сува.Памук џерси ткаенина.Атлетик одговара.Екран печатени графички.Кратки ракави за да бидете кул.Око-фаќање на екранот-печатени Наредени NB лого.Женска Нова Рамнотежа NB Логото на Т-Маица : : На женска NB Логото на Т-Маица од Нова Рамнотежа карактеристики релаксирана одговара намали од мека џерси ткаенина.На брендирани графички додава наследство инспирирани од стилот кој се вклопува во со вашата денешна athleisure изглед.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа