LCYZ Предиво Везови Тепих за Полнење,DIY Кука и Кука за Полнење, Тепих Капчиња Предиво Комплет, Перница Везени Тепих Маска,Капчиња Занаети за Деца и Возрасни,Б,50 * 50cm

LCYZ Предиво Везови Тепих за Полнење,DIY Кука и Кука за Полнење, Тепих Капчиња Предиво Комплет, Перница Везени

DEN 1264.80

Достапност

1. Високо-квалитетни материјали и високо-квалитетни акрилик акрилик тепих предиво направи готовиот производ помек, поудобен и поубав. 2. Работата е едноставна, комплет содржи чекор-по-чекор инструкции и упатства.Можете да го стори тоа со помош на упатства и илустрации.Уживаат во забавата на везови. 3. Комплетен прибор, печатени платно, прирачник, конец и капчиња, можете да почнете веднаш!Ова ќе биде големо семејство проект. 4. Има широк спектар на употреба.Своите рачно изработени производи може да ги исполни вашите различни потреби.Тоа може да се користи како перница или обесени на ѕидот како уметнички дела. 5. Како подарок, можете да изберете да го изразат тоа како подарок за семејството или пријателите, да ги искажете вашите желби, тоа ќе биде добар дар. -Комплет, ќе ви обезбеди со теписи извезена со убави слики, и направете ја вашата сопствена DIY теписи.-На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација или DIY тепих.-Лесен за користење од страна на деца, деца, возрасни или beginners The пакетот вклучува повеќе везови теми, боја столови mesh везови ткаенини, капчиња куки, и боја додатоци.Answer : ___________________________ Note : вез платно е празен и треба да се хеклани според designspecification : Материјал : акрил, cloth Finished производ големина : 38 * 38cm/45 * 45см/50 * 50cm Shape : round The пакетот вклучува : 1 сет на тепих капчиња kitnote : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала големина грешки.Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти и следење brightness/contrast settings, итн., бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.


Параметрите на стоката

Material:
acrylic, cloth
Finished product size:
38 * 38cm/45 * 45cm/50 * 50cm
Shape:
round
The package includes:
1 set of carpet crochet kit :
Due to manual measurement, please allow small size errors. :
Please note that due to lighting effects and monitor brightness/contrast settings, etc., the color of this item may be slightly different from the picture. :

Подобро ви се допаѓа