Скратува за Embellishments, Завршува - 3.75 Црвена, Црна, Златна Tassel Дополнителните w/Розети Scarab (5 Метри) .D01067 - за Занаети, Шиење проекти со Алина Natetkova

Скратува за Embellishments, Завршува - 3.75 Црвена, Црна, Златна Tassel Дополнителните w/Розети Scarab (5 Метри)

DEN 1896.00

Достапност

Декоративен мала Тежина Tassel дополнителните за ивица завеси, перници, фрла, valances и Занаети.Должина 3 3/4" (95mm) Мека сјај Рака Врзана Tassels Направени од Rayon со Памук Додатен Ткаени Заглавје со Розети, Рака Врзана Tassels Единица на Продажба : 5 Двор Пакет да се Спореди со Дел# 21765. Тип : "Fringe Трим,Tassel" - Боја : Црвена.Може да се користи за да обезбеди карактеристична границата за текстил и мебел додатоци како што се pelmets и lampshades мека мебел, како и на фрли перници & постелнина и Занаети.Ве молиме референца димензии за мерење и големината на објектот.Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба дополнителни информации.Ви благодариме.Декоративен мала Тежина Tassel дополнителните за ивица завеси, перници, фрла, valances и Занаети.Должина 3 3/4" (95mm) Мека сјај Рака Врзана Tassels Направени од Rayon со Памук Додатен Ткаени Заглавје со Розети, Рака Врзана Tassels Единица на Продажба : 5 Двор Пакет да се Спореди со Дел# 21765.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа