Waveshare GPM280 Портабл Конзола за игри врз Основа На Малина Пи Пресмета Модул 4 Лајт со WiFi Конективноста, Без да се Пресмета Модул и ТФ-Картичка

Waveshare GPM280 Портабл Конзола за игри врз Основа На Малина Пи Пресмета Модул 4 Лајт со WiFi Конективноста,

DEN 3599.76

Достапност

Врз основа на Малина Пи Пресмета Модул 4 Лајт со Wi Fi Конективноста, без да се Пресмета Модул и ТФ-картичка.Целосно Ламинат Зајакнато Стакло Панел За Одлична Екранот Ефект.Повеќе Моќни Перформанси, Мазна Игри Искуство.Игра Ромите Се Updatable Преку Wi Fi.Струење Отвори За Топлина Дисипација, Уживаат Во Игри На Среќа И Во Секое Време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа