Расадник Организатор Бебе Креветчето Складирање Торба Креветчето Nappy Организатор Caddy Сложувач Организатор Носителот Покрај Складирање Торба за Бебе Кревет Креве?

Расадник Организатор Бебе Креветчето Складирање Торба Креветчето Nappy Организатор Caddy Сложувач Организатор

DEN 734.16

Достапност

Вклучува 1 врвот полица, 1 пелена преграда, 1 хартија ткиво џеб, 2 шише џеб и 2 страна мрежа торбичка.Кој C-Клип кука и 2 прилагодливи кука-n-циклус ремени за лесна инсталација.Помага лесно да се организира babys работи, чувајте ги на раце и секогаш подготвен за итни случаи.Направени pc квалитет оксфорд ткаенина и pp одбор, безбедно, трајни и лесни да се.Дизајниран за чување на бебе пелени и играчки, прекрасен и практичен додаток.Опција : Вклучува 1 врвот полица, 1 пелена преграда, 1 хартија ткиво џеб, 2 шише џеб и 2 страна мрежа торбичка.Кој C - Клип кука и 2 прилагодливи кука - n - циклус ремени за лесна инсталација.Направени pc квалитет оксфорд ткаенина и pp одбор, безбедно, трајни и лесни да се.Дизајниран за чување на бебе пелени и играчки, прекрасен и практичен додаток.Помага лесно да се организира baby' s работи, чувајте ги на раце и секогаш подготвен за итни случаи.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Кревет Виси Торба Материјал : Оксфорд Ткаенина+ PP Одбор+ Мрежа Големина : Прибл. 44. 6 x 23 x 16cm/ 17. 6 x 9. 1 x 6. 3во Боја : Сива, Сива Ѕвезда ( Изборен ) Забелешка : ве Молиме овозможи+/- 0. 5cm грешка поради прирачник за мерење.Пакет Вклучувајќи Пакет Листата : 2 x PP Партиција Одбор 1 x Виси Торба.


Параметрите на стоката

Item Type:
Baby Bed Hanging Bag
Material:
Oxford Cloth+ PP Board+ Mesh
Size:
Approx. 44. 6 x 23 x 16cm/ 17. 6 x 9. 1 x 6. 3in
Color:
Gray, Gray Star ( Optional )
Note:
Please allow+/- 0. 5cm error due to manual measurement. :

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�