Палма Со UmbrellaLaundry Кошница Количка За Перење Забавува Со Рачки Кој Се Одвојува За Складирање Бин Бања Организатор

Палма Со UmbrellaLaundry Кошница Количка За Перење Забавува Со Рачки Кој Се Одвојува За Складирање Бин Бања

DEN 551.76

Достапност

Голем капацитет : 19.Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина водоотпорен и не е лесно да се валкани.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа