HFSZGZ Симпатична Врата Застанува Цртан филм Силикони Вратата Затка Носителот Безбедност на Играчки за Деца Дома оков за Мебел (Боја : Сива)

HFSZGZ Симпатична Врата Застанува Цртан филм Силикони Вратата Затка Носителот Безбедност на Играчки за Деца

DEN 2360.40

Достапност

Материјал : ПВЦ Силикони.Се користи за да се безбедно на отворена врата, осигурувајќи дека вашите миленичиња или да остане безбедно од треснувајќи врати.Не-означување за да помогне да се заштитат тврдо и ламинатни подови од гребнатини и вдлабнатини.Направен од силикон материјал, издржлив и мека, анти-пропадна база за подобро грчевито држејќи се за акција.Симпатична шарени цртан филм дизајни на која сите ќе ја сакаат, без оглед на дом или канцеларија.Материјал : ПВЦ Silicone Used да се безбедно на отворена врата, осигурувајќи дека вашите миленичиња или да остане безбедно од треснувајќи врати.Не-означување за да помогне да се заштитат тврдо и ламинатни подови од гребнатини и вдлабнатини.Направен од силикон материјал, издржлив и мека, анти-пропадна база за подобро грчевито држејќи се за акција.Симпатична шарени цртан филм дизајни на која сите ќе ја сакаат, без оглед на дом или канцеларија.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Doorstop Note : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа