YOAS Копија Табела Алатка за Полнење, Нежна Светлина Погодно Затемнување Око за Заштита Светлина Следење на Подлога Мулти Цел за 2D Анимација за Calligraphy за сликовници

YOAS Копија Табела Алатка за Полнење, Нежна Светлина Погодно Затемнување Око за Заштита Светлина Следење на

DEN 1929.60

Достапност

Кога се работи, осветлувањето може да се прилагоди според оригиналните дебелина и степенот на замор на очите.Дури и долги часови на работа може да се намали око на замор и неудобност.Нежна Светлина : На микро база усвојува заштеда на енергија LED светло кое е нежна за очите, и светлината е мека и не блескави. Лесно да се Поправи : Светло табела е опремен со 4 погоден клипови, и на хартија лесно можат да бидат фиксирани на светлината одбор за да се спречи хартија од движи за време на употреба. Око за Заштита Светлина : На stepless светлина контролна функција е инсталирана во следење на светлина кутија.


Параметрите на стоката

Item Type:
LED Copy Table
Product Material:
Acrylic,Plastic
Product Power Supply:
USB Cable
Product Stalls:
3 Levels
Product Use:
For Copying, Sticking the Rhinestone
Package List:
1 x LED Copy Table 1 x USB Cable :
4 x Clip :
2 x Foot Pad :
2 x Bracket :

Подобро ви се допаѓа